Ters Tavan İzolasyonu

Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu apartmanlarda, endüstriyel yapılarda, dubleks dairelerde izolasyonu sağlamak için tercih edilir. Rüzgarlı havalara karşı direnç oluşturan poliüretan ters tavan izolasyonu uzun ömürlü ısı yalıtımı sunar.

Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu apartmanlarda, endüstriyel yapılarda, dubleks dairelerde izolasyonu sağlamak için tercih edilir. Rüzgarlı havalara karşı direnç oluşturan poliüretan ters tavan izolasyonu uzun ömürlü ısı yalıtımı sunar. Kış mevsiminde oluşan kar yükünü azaltır. Su ile temas ettiğinde koku yapmaz, küf ve rutubet oluşturmaz. 

Binaların en üst katlarında oturan daire sakinleri sıcak/soğuk ve su sızıntılarından mevsimsel sorun yaşar. Bu noktada en etkili izolasyon tekniği poliüretan sprey köpüktür. Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu bahsi geçen şikayetleri ortadan kaldırarak, ısı kaybını önler böylelikle yakıt tasarrufu sağlar. Ekibimiz tarafından alan ihtiyacı ve ölçümü yapıldıktan sonra yüzey tüm kir, toz ve yabancı maddelerden temizlenir. Ters tavan izolasyonunda en yüksek verimliliği sunan poliüretan sprey köpük, mobil sistemler ile taşınarak kısa sürede kolaylıkla uygulanır. Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu, zahmetli monte etme işlemlerine gerek olmadan beton veya ahşap tavanlarda yüksek basınçlı tabancalarla yüzeye püskürtülerek uygulanır. Uygulaması oldukça pratik ve hızlıdır. Poliüretan sprey köpük uygulandığı alanın detay bölgelerine, ahşap taşıyıcılara ve tavan girinti-çıkıntılarına ısı köprülerini engelleyecek şekilde püskürtülür. Poliüretan sprey köpük uygulandığı alana yüksek basınçla yapışır ve ayrışmaz. Böylece hava geçirmeyen bir izolasyon sağlar. Enerji tasarrufunun yanı sıra yıllık bakımlara ihtiyaç duymaz. Ters tavan ısı izolasyonunda pratik ve uzun ömürlü bir yöntemdir. Böcek haşere gibi sorunlara karşı korunaklı bariyer oluşturur. Kullanıcısına ekstra masraf çıkarmadan bir ömür konforlu yaşam alanı sağlar.

Sprey poliüretan köpük ters tavan izolasyonu fiyatları, uygulanacak tavanın metrekaresine, kaç cm yükseklikte uygulanacağına ve kalitesine göre değişen fiyat listesine sahiptir. Net bir fiyat bilgisi için uygulama yapılacak alanda keşif yapılır. Mevsimsel şartlara göre kaç kat uygulanacağı belirlenir ve teklif çıkartılır.  

 

WhatsApp WhatsApp