Ters Tavan İzolasyonu

Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu;  apartman, endüstriyel yapı ve dubleks daire izolasyonu için kullanırız.  Ters tavan izolasyonu kış mevsiminde oluşan kar yükünü azaltır. Su ile temas ettiğinde koku yapmaz, küf ve rutubet oluşturmaz.  

Ters Tavan İzolasyonu

Ters tavan izolasyonu, apartman, endüstriyel yapı ve dubleks daire izolasyonu için kullanırız.

Rüzgarlı havalara karşı direnç oluşturan poliüretan ters tavan izolasyonu uzun ömürlü ısı izolasyonu sağlar.

Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu kış mevsiminde oluşan kar yükünü azaltır. Su ile temas ettiğinde koku yapmaz, küf ve rutubet oluşturmaz. 

Binaların üst katlarındaki daire sakinleri sıcak/soğuk ve su sızıntılarından mevsimsel sorun yaşar. Bu noktada en etkili izolasyon tekniği poliüretan sprey köpüktür. 

Ters Tavan İzolasyonu Faydaları Nelerdir?

Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu bu şikayetleri ortadan kaldırarak, ısı kaybını önler. Bu nedenle iyi oranda yakıt tasarrufu sağlarız. 

Enerji tasarrufu yanı sıra yıllık bakımlara ihtiyaç duymaz. Ters tavan ısı izolasyonu için pratik ve uzun ömürlü bir yöntemdir. Böcek haşere gibi sorunlara karşı korunaklı bariyer oluşturur. Kullanıcısına ekstra masraf çıkarmadan bir ömür konforlu yaşam alanı sağlar.

Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu, yapıların sağlıklı ve güvenli olması için önemli bir uygulamadır. 

Ters Tavan İzolasyonu Uygulaması Nasıl Yapılır?

Ekibimiz, alan ihtiyacını belirler, ölçümlerini yapar. Sonra bütün yüzeyi kir, toz ve yabancı maddelerden temizleriz.  

Ters tavan izolasyonu uygulamasında yüksek verimlilik sunan poliüretan sprey köpük tercih ederiz. Mobil sistemlerle taşır, çok kısa sürede kolaylıkla uygularız. 

Poliüretan sprey köpük ters tavan izolasyonu, zahmetli monte etme işlemlerine gerek duymaz. Bundan dolayı beton veya ahşap tavanlarda yüksek basınçlı tabancalarla yüzeye püskürterek uygularız. Bu uygulama oldukça pratik ve hızlıdır. 

Poliüretan sprey köpük uygulandığı alanda detay bölgelerine, ahşap taşıyıcılara ve tavan girinti-çıkıntılarına püskürtürüz. Burada ısı köprülerini engelleyecek şekilde işlemi uygularız. 

Poliüretan sprey köpük püskürtüldüğü alana yüksek basınçla yapışır ve ayrışmaz. Bu nedenle hava geçirmeyen bir izolasyon sağlar. 

Sprey poliüretan köpük ters tavan izolasyonu fiyatları

Sprey poliüretan köpük ters tavan izolasyonu fiyatları, tavanın metrekaresine, kaç cm yükseklikte uygulanacağına bağlıdır. Bununla birlikte malzemenin kalitesine göre değişen fiyat listesine sahiptir. 

Net bir fiyat bilgisi için uygulama yapılacak alanda keşif yaparız. Mevsimsel şartlara göre kaç kat uygulanacağını belirler ve teklif veririz.

WhatsApp WhatsApp