Su Deposu İzolasyonu

İçme suyu deposu yalıtımı çok önemli bir işlemdir. Özellikle yaşam alanlarında içme suyu tedariği için kullanıldığında su içerisinde yabancı ve zararlı maddenin girmemesi için izole edilmiş olmalıdır. Binaların çoğunda betondan yapıldığı için su sızıntılarının önlenmesi ve zararlı maddelerden su deposunu korumak için beton su deposu izolasyonu zorunludur. 

Su Deposu İzolasyonu Sağlığınızı Korur, Susuz Bırakmaz

Binaların bodrum katlarında, gıda sektöründe veya işyerlerinde kullanmak amacıyla inşa edilen su depoları, ani su kesintilerinde veya ihtiyaç anında kullanılmak üzere kullanılan alanlardır. Dolayısıyla bu çok önemli alanın korunması ve gerektiğinde dolu olması için su deposu izolasyonu gereklidir.

Susuzluk hiç bir yoklukla kıyaslanamaz. Su olmalı, fakat sağlıklı da olmalıdır. Bu nedenle içme suyu deposu yalıtımı çok önemli bir işlemdir. Özellikle yaşam alanlarında içme suyu tedariği için kullanıldığında su içerisinde yabancı ve zararlı maddenin girmemesi için izole edilmiş olmalıdır. Binaların çoğunda betondan yapıldığı için su sızıntılarının önlenmesi ve zararlı maddelerden su deposunu korumak için beton su deposu izolasyonu zorunludur. 

En Etkili Su Deposu İzolasyonu Yöntemi Polyurea Sprey Köpük

En etkili su deposu izolasyonu yöntemi polyurea sprey köpük su izolasyonudur. İçme su depolarında ‘’gıda ile uyumludur’’ sertifikasına sahiptir. Dışarıya sızıntı veya depo içine sızıntının önlendiği yeni nesil izolasyon yöntemi olan polyurea sprey su deposu izolasyonu sağlıklı ve anti bakteriyel bir yöntemdir.

Su Deposu İzolasyonu İçin Polyurea Sprey Köpük Uygulaması

Fayans veya betonarme su deposu izolasyonu için yüzeyin üzerine pratik bir şekilde eklenen polyurea sprey, püskürtülerek uygulanır ve tam kapsamlı su izolasyonu sağlar. Mobil araçlarla alana taşınarak uygulanan polyurea sprey köpük su deposu izolasyonu, su deposunun her noktasına nüfuz ederek kısa sürede kesintisiz izolasyon sunar.

Su deposu izolasyonu İle Temiz ve Steril Su 

Su deposu izolasyonu sayesinde sular temiz ve steril bir ortamda muhafaza edilir. Su; koku, küf veya yosun gibi etkenlerden tamamen arındırarak -45 ile +180 dereceye kadar dayanarak güvenilir hizmet sunar.

Bir Günden Kısa Su Deposu İzolasyonu

Bir gün gibi kısa süre içerisinde işçilik ve ek montaj istemeden uygulanan yeni nesil izolasyon tekniği, periyodik olarak temizlenen su depolarının kullanım ömrünü su deposu yalıtımı uzatır.

Su deposunun içerisi küf, pastan arındırılır. 150 bar basınçlı kompresörler ile yıkanıp temizlenir. Polyurea sprey köpük istenilen renkte püskürtülerek belirlenen miktara göre birkaç kat uygulanır ve 4 saniyede kurur. Sonrasında su deposu güvenle işlevini yerine getirmesi için doldurulur ve uzun yıllar güvenle kullanılır. 

Su deposu izolasyonunda %100 çözüm sunan polyurea sprey köpük sayesinde su depolarını güvenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek mümkündür.

Su depolarının izolasyon konusunda emin ellerde olması, yosun ve bakteriden arınmış olması için bizimle iletişime geçin.

Su Deposu İzolasyonu İle Yenilemeye Gerek Yok

Su depoları içerisinde bulunan çatlaklar, küf ve yosun gibi tehdit oluşturan su depoları, yenileme gereği duyulmadan etkili su deposu izolasyonu yöntemleriyle korunaklı hale getirilir.

Su deposu izolasyon yöntemleri içerisinde %100 güvenilir koruma sağlayan polyurea sprey, beton, sac, fayans, galvaniz, plastik, paslanmaz çelik gibi her su deposuna uygulanabilen yeni nesil bir yöntemdir.

İçme Suyu Deposu Yalıtımı  İçin Gerekli Sertifikalara Sahibiz

İçme suyu deposu yalıtımı  için gerekli olan belge ve sertifikalara sahip bu yöntem basınçlı tabancalar eşliğinde su deposu yüzeyine püskürtülerek uygulanır. Uygulama öncesi su deposunun içerisi küf, pas ve yosunlardan arındırılmak için 150 bar basınçlı kompresörler ile yıkanıp temizlenir.

Polyurea sprey köpük, tüpler halinde deponun her yüzeyine uygulanır. Uygulandığı andan itibaren yüzeye yapışır ve %100 kesintisiz izolasyon sağlar. Polyurea sprey köpük su deposu izolasyonu, suyun temiz ve bakterilerden arınmış olarak muhafaza edilmesini sağlayan klora karşı dayanıklıdır.

Suyla temas halinde koku veya zararlı madde salınımı yapmayan polyurea sprey köpük su deposu izolasyonu uzun yıllar kullanılır.

Su deposu izolasyonunda %100 garanti sunan polyurea sprey köpük hakkında bilgi almak ve uzun yıllar tasarruf sağlamak için bizimle iletişime geçin.

Polyurea Sprey Su Deposu İzolasyonu Avantajları

  • Su sızdırmaz, çatlakları %100 doldurur.
  • Polyurea sprey köpük kullanılmış su depolarında klor kaynaklı zararları tamamen engeller.
  • Sürekli olarak su deposu temizliği gerektirmez.
  • Hızlı donma özelliği sayesinde su deposuna işlem sonrası hemen su takviyesi yapılabilir.
  • Küf, nem, yosun ve koku gibi durumları ortadan kaldırır. Bakterilerden arınmış steril bir su deposu sunar.
  • Diğer izolasyon yöntemlerine oranla uzun ömürlüdür ve tekrar gerektirmediği için ekonomik olarak büyük oranda tasarruf sağlar.

Polyurea Sprey Su Deposu İzolasyonu Doğayla Uyumlu

  • Polyurea sprey köpük içerisinde bulunan her bir bileşen doğaya veya insan sağlığına zarar verici etkide bulunmaz. Aksine su deposunda oluşacak yosun ve kokuyu önler.
  • İnsan sağlığına zarar verici etkenlere karşı her türlü sertifika ve teknik donanıma sahiptir.

Polyure Sprey Su Deposu İzolasyonu Fiyatları

Su deposu izolasyonu için kullanılan polyurea sprey su deposu izolasyon fiyatları, uygulanacak deponun metrekaresine, kaç kat köpük uygulanacağına göre değişiklik gösterir.

Metrekare olarak uygulanarak 3,4,5 cm metrekare birim fiyatı ve kilogram birim fiyatı olmak üzere iki farklı şekilde fiyatlandırma belirlenir. Aynı şekilde uygulanacak polyurea sprey köpüğün kalitesi de fiyat belirlemede belirleyici etkendir.

Su deposunun yıpranma ve bakım ihtiyacına göre kalite belirlenir. Uygulanacak su deposunda önceden oluşmuş hasara ve onarım için kullanılacak ekstra polyurea sprey köpük katına göre fiyat listesi oluşturulur.

Polyurea sprey su deposu izolasyon fiyatları araştırılırken ürünün yoğunluğu, kalite standardı, uygulanacak alanın metrekaresine göre atılacak ortalama sarfiyatı ve firmanın bu alanda ne kadar deneyimli olduğu, personellerinin sertifikaları gibi pek çok unsur araştırılarak karar verilmelidir.

Su Deposu İzolasyonunda Sağlık ve Sızdırmazlık Güvencesiyle Türkiye’nin Her Yerinde

Polyurea sprey köpük su deposu izolasyonu Türkiye'nin dört bir yanında sağlıklı su tedariği sağlamak için en steril su deposu izolasyonunu sunar.

Ürün tasarrufu ve zaman verimliği ile uygulanan polyurea sprey uygulamamız sertifikalı uzman personellerimiz ile gerçekleştirilir. Su deposu için gerekli ölçüm ve incelemeyi yaptıktan sonra en uygun fiyat teklifini sunarak su deposunda oluşan sızıntıları en ekonomik şekilde çözer.

Nem, küf, su sızıntıları, çatlaklardan polyurea sprey ile %100 arındırılmış su deposu izolasyonu sağlamak mümkün.

Su deposu için kaliteli malzeme kullanılarak ve doğru bir işçilik ile polyurea köpük izolasyonunu Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Uzun yıllar kullanım garantisiyle su deposunda oluşabilecek çevresel ve kimyasal olumsuzlukların önüne polyurea sprey köpük ile %100 geçerek yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz.

WhatsApp WhatsApp