Metal Çatıyı suya karşı dayanıklı hale getirmek gerekir

Metal çatılarda çatı ister yeni kurulsun ister eski çatıyı onarmak olsun - suya karşı dayanıklı hale getirmek gerekir.

Metal çatılar, tek tek panelleri birbirine tutturarak monte edilir. Bu paneller birbirine kenetlenir ve vidalarla çatı iskeleti profillere sabitlenir. Yeni inşa edilmiş bir metal çatı için, onlarca hatta yüzlerce vida kullanılır. Bu sebeple su sızdırmazlığını sağlamak için yalıtım yapmak şarttır.
Sprey Polyurea Su Yalıtım her türlü yapı su yalıtım detayında tüm gereksinimleri üstün mukavemet ve dayanıklılığını uzun yıllar deforme olmaksızın karşılayabilen bir üründür.

Spreyx Polyurea Metal çatı,yağmur dereleri,olukların ( Alüminyum ,çelik,beton,ahşap,sac) Su Yalıtım Çözümlerinde mevcut çatı kaplaması dış yüzeyine spreyx polyurea uygulaması yuksek basınçlı makine vasıtasıyla püskürtülerek monte edilir.Metal yüzeyleri korozyondan önleyerek ömrünü uzatır.Sınırsız renk seçeneğiyle estetik bir görünüme kavuşturur.

Metal Çatılarda Uygulama Alanları :

Tanklar, Boru hatları, Metal kirişler, Merdiven ve El Rayları, Üretim Rafları, Rüzgar türbinleri, Dış Mekan Bankları,İletişim Kuleleri, Tabelalar,Depolama tankları, Kazanlar,Taşımacılık - Araç Kasası Koruma